Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Latest posts

blog - odkryj świat naturalnej pielęgnacji

ty i natura

 • Wprowadzenie do retinoidów i kwasów
  Wprowadzenie do retinoidów i kwasów

  Retinoidy i kwasy to dwa popularne składniki stosowane w pielęgnacji skóry, które przyciągają uwagę zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Retinoidy, będące pochodnymi witaminy A, oraz kwasy, takie jak kwas glikolowy czy salicylowy, mają różnorodne właściwości i zastosowania. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym substancjom, ich działaniu na skórę oraz sposobom stosowania, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Zapoznamy się również z różnicami między poszczególnymi...

  Read more
 • Zaburzona bariera hydrolipidowa - od czego zacząć?
  Zaburzona bariera hydrolipidowa - od czego zacząć?

  Ta warstwa ochronna skóry, składająca się z tłuszczów (lipidów) i wody, pełni wiele istotnych funkcji, takich jak ochrona przed utratą wilgoci, bariera przed mikroorganizmami, a także regulacja temperatury. Gdy bariery hydrolipidowej brakuje lub jest uszkodzona, skóra staje się podatna na podrażnienia, infekcje i utratę wilgoci, co może prowadzić do różnych problemów skórnych, takich jak suchość, łuszczenie, podrażnienia i wypryski.

  Read more
 • Właściwa kolejność nakładania kosmetyków to klucz do osiągnięcia maksymalnych korzyści z Twojej rutyny pielęgnacyjnej.
  Właściwa kolejność nakładania kosmetyków to klucz do osiągnięcia maksymalnych korzyści z Twojej rutyny pielęgnacyjnej.

  To nic innego jak nauka, która może pomóc Ci w osiągnięciu zdrowej, promiennej skóry. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w dziedzinie pielęgnacji skóry, czy też doświadczonym entuzjastą kosmetyków do pielęgnacji twarzy, warto zrozumieć, dlaczego ta kolejność ma znaczenie i jakie korzyści może przynieść Twojej skórze. W tym artykule pokaże Ci, jaki jest ogólny schemat nakładania kosmetyków rano i wieczorem i wyjaśnię, dlaczego to dość istotna sprawa. Przekonaj się, że kolejność...

  Read more
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)