Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki Polemika

POLEMIKA
Polemika to polska marka kosmetyków naturalnych, czerpiących siłę z roślin. Każdy produkt to bogactwo starannie wyselekcjonowanych składników wspartych cudownymi właściwościami herbaty Matcha.

JAKOŚĆ
W Polemika nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Receptury produktów oparte na naturalnych składnikach i rzetelnych badaniach laboratoryjnych, spełniają surowe normy produktów naturalnych pod kątem mikrobiologicznym. Bezpieczeństwo skóry stanowi priorytet. Dzięki temu Polemika ma pewność, że daje skuteczne i bezpieczne preparaty, które pozwolą każdemu odkryć sekret idealnej pielęgnacji. Pielęgnacji, która zadowoli wymagających klientów, świadomych istoty właściwej troski o skórę. W Polemika każdy produkt: ma swój cel, powstaje z pasją i ma starannie wyselekcjonowany skład.

NATURALNOŚĆ Polemika wierzy, że warto żyć w harmonii z naturą. Powinniśmy wykorzystywać jej dobroczynne właściwości i czerpać z zasobów w mądry i zrównoważony sposób. Receptura każdego produktu to ponad 96% starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników. W kosmetykach nie znajdziecie szkodliwych substancji takich jak: parabeny, konserwanty, olej mineralny i pochodne ropy naftowej. Są wolne również od silikonów, glikolu propylenowego, syntetycznych barwników, PEG, SLS, SLES.

TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE
Dbałość o środowisko to siła i zobowiązanie. Zarówno wobec konsumentów, jak i natury. Odpowiedzialnie traktowane są zasoby natury, zaczynając już od procesu tworzenia i produkcji opakowań, które w Polemika nadają się do recyklingu. Pielęgnowane są świadome wybory, a najważniejsza jest troska o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.

Polemika to zaproszenie do rozmowy, wymiana myśli, merytoryczna dyskusja, konkretne argumenty i nieustanne wsłuchiwanie się w Twoje potrzeby. Te wnikliwe analizy oraz współpraca z najlepszymi specjalistami z branży przyczyniły się do powstania wyjątkowych produktów. Kosmetyków naturalnych, stworzonych na bazie najczystszych i najlepszych jakościowo składników roślinnych.

Zapraszamy Cię do polemiki i do nowego spojrzenia na dobroczynny wpływ roślin na naturalne piękno naszej skóry.

Aktywne filtry