Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kremy z SPF

Witaj w naszej kolekcji kremów z SPF, gdzie zdrowa pielęgnacja skóry spotyka się z kompleksową ochroną przed szkodliwym promieniowaniem UV! W dzisiejszym zabieganym świecie, dbanie o zdrowie skóry staje się coraz bardziej istotne, a ochrona przed promieniowaniem UV jest kluczowym elementem codziennej pielęgnacji. Na szczęście mamy coraz większa świadomość, że stosowanie kremu z SPF to najistotniejsza część w profilaktyce przeciwstarzeniowej i antynowotworowej. Nasza kolekcja kremów z SPF została stworzona z myślą o tych, którzy pragną nie tylko zadbać o kondycję swojej skóry, ale także zapewnić jej skuteczną ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W naszych kremach SPF znajdziesz składniki pochodzenia naturalnego, oraz pełne spektrum ochrony przed promieniowaniem zarówno UVA jak i UVB, a to nie zawsze jest takie oczywiste.

Podkategorie

 • Kremy z SPF 15

  Stosowanie kremów z SPF 15 stało się ostatnio dość “modne”. Czy słusznie? Oczywiście, że tak. Jest już sporo propozycji kremów, które mają w sobie po prostu filtr UV 15, a nie są wcale “kremami przeciwsłonecznymi” Dlaczego? Bo W kremach z SPF 15 mamy zapewnioną już minimalną ochronę przed promieniowaniem UV, które wnika w nasze włókna kolagenowe i je po prostu niszczy, a co za tym idzie szybciej się starzejemy. Taki można powiedzieć trik z kremami z spf 15 ze strony producentów, to bardzo fajna opcja, bo zapomniany o tym, że jest to krem z filtrem, a traktujemy go jak po prostu krem na co dzień. Jednak przy większej ekspozycji na słońce zalecam Ci stosować jednak większe wartości.


  Reaplikacja kremów z SPF 15 w ciągu dnia


  W dzisiejszym dynamicznym świecie, dbanie o zdrowie skóry staje się coraz ważniejsze, a regularna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV to kluczowy element codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Nasza kolekcja kremów z SPF 15 została stworzona z myślą o tych, którzy poszukują produktów, które nie tylko chronią skórę przed promieniowaniem UV, ale również zapewniają jej odpowiednie nawilżenie, odżywienie i pielęgnację. Nasze propozycje są w pełni naturalne i ekologiczne, napakowane dodatkowymi pielęgnującymi składnikami. Pamiętaj jednak, że aby zachować spektrum ochrony, które deklaruje producent należy aplikować krem z spf 15 co ok 4 godziny i nałożyć go odpowiednią ilość. Bez tego tracimy ochronę. Jednak nie dajmy się zwariować. Jeśli nie zaaplikujesz takiego kremu z spf 15 w ciągu dnia, to zawsze jakaś ochrona zostanie na Twojej skórze, bo przecież zanika ona stopniowo.


  15 razy dłuższa ochrona przed promieniowaniem z kremami SPF 15 z Ekoteki


  Co sprawia, że w naszych kremach z filtrem SPF 15 jest coś wyjątkowego? Odpowiedź tkwi w ich lekkich, nie tłustych formułach, które szybko się wchłaniają, nie pozostawiając nieprzyjemnego filmu na skórze. Dzięki starannie dobranym składnikom, takim jak naturalne oleje roślinne, ekstrakty roślinne czy witaminy, nasze kremy Z SPF 15 nie tylko chronią skórę przed promieniowaniem UV, ale również pielęgnują ją od wewnątrz, zapewniając jej zdrowy i promienny wygląd. Liczba SPF informuje nas o tym, jak długo możemy przebywać na słońcu bez ryzyka poparzenia skóry w porównaniu z nie używaniem kremu z SPF 15. Zastosowanie kremów SPF 15 oznacza, że produkt ten zapewnia ochronę skóry na poziomie około 15 razy dłuższym niż bez użycia żadnej ochrony przeciwsłonecznej. Innymi słowy, jeśli Twoja skóra zaczęłaby się normalnie opalać po 10 minutach ekspozycji na słońce, używając kremów z filtrem SPF 15, czas ten wydłuży się około 15 razy, czyli do około 150 minut. to oczywiście jest dość ogólna informacja:) Rozsmakuj się w naszych ekologicznych i naturalnych produktach i dbaj o swoją skórę każdego dnia.

 • Kremy z SPF 50

  Kto nie lubi efektu opalonej skóry, ręka do góry:) Oczywiście, sama znam takie osoby, ale jednak zdecydowana większość z nas uśmiecha się na samą myśl o tym, że nasza skóra w końcu zostanie muśnięta słońcem. Ale stop. Są na to inne sposoby, ale to nie w tej części naszej eko drogerii:)  W naszych kremach z SPF 50 znajdziesz przyjazne dla Twojej skóry naturalne, ekologiczne składniki, to między innymi produkty pielęgnacyjne, które oferują wysoki poziom ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, przy jednoczesnym wykorzystaniu naturalnych składników roślinnych w formule. Oznaczenie na kremie z SPF 50 informuje nas o bardzo wysokiej skuteczności ochrony przed promieniowaniem UVB, zapewniając ochronę na poziomie 50 razy dłuższym niż bez stosowania kremu z filtrem.


  Bezpieczne opalanie z kremami z SPF 50 z Ekoteki


  Formuły kremów z SPF 50 oparte są na naturalnych składnikach roślinnych, takich jak oleje roślinne, ekstrakty roślinne, czy minerały, które dostarczają skórze składników odżywczych i nawilżają ją, jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem UV. Produkty te zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UVB, chroniąc skórę przed poparzeniami słonecznymi i innymi szkodliwymi skutkami nadmiernego narażenia na słońce.  Dzięki wysokiemu poziomowi SPF 50, używając kremów z SPF 50 zapewniamy sobie skuteczną ochronę nawet w warunkach intensywnego nasłonecznienia, idealne na plażę, w góry, czy podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu.


  Skorzystaj z oferty kremów z SPF 50 z naturalnym składem


  Ok, a co to właściwie znaczy, że wybieram krem, który ma oznaczenie SPF 50. Oznaczenie SPF (Sun Protection Factor) 50 oznacza, że taki produkt zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVB (ultraviolet B), które jest odpowiedzialne za poparzenia słoneczne i może przyczyniać się do uszkodzeń skóry oraz zwiększać ryzyko raka skóry. Liczba 50 oznacza, że produkt ten zapewnia ochronę na poziomie około 50 razy dłuższym niż bez stosowania żadnego kremu z filtrem. W praktyce, stosując krem z filtrem SPF 50, możesz spodziewać się, że czas, który możesz spędzić na słońcu bez ryzyka poparzenia skóry, zostanie wydłużony około 50-krotnie w porównaniu z brakiem ochrony przeciwsłonecznej. Innymi słowy, jeśli Twoja skóra zaczęłaby się normalnie opalać po 10 minutach ekspozycji na słońce, używając kremów z SPF 50, czas ten wydłuży się około 50-krotnie, czyli do około 500 minut. Z kremami z SPF 50 powinny zaprzyjaźnić się szczególnie osoby o bardzo jasnej skórze, dzieci oraz osoby  przebywające w warunkach intensywnego nasłonecznienia, takich jak wakacje na plaży czy uprawiających sport na świeżym powietrzu. Jednakże, niezależnie od poziomu SPF, zaleca się regularne ponowne aplikacje kremów z SPF 50 co ok 4 godziny, szczególnie po kąpieli, spoceniu się lub wytarciu ręcznikiem. Dbaj o swoja skórę z naturalnymi, ekologicznymi kosmetykami z naszego sklepu:)

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.