Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki Alkmie

Alkemie to polska marka kosmetyków naturalnych o bogatym składzie. Poza naturalnością wyróżnia ją wysoka, zaawansowana biotechnologicznie aktywność oraz nowoczesne, kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry. Receptury kosmetyków skomponowane zostały z rozwagą, sercem oraz skrupulatnie dobranymi, przebadanymi surowcami z całego świata. Łączą najcenniejsze dary natury z nowoczesnymi rozwiązaniami kosmetologicznymi.

Założeniem kosmetyków Alkemie jest ich całkowita naturalność, bezpieczeństwo stosowania i niezmiernie wysoka aktywność. Są stworzone jak swego rodzaju pokarm dla skóry, który ma działać na nią kompleksowo, długotrwale i wielowymiarowo – jak odpowiednio dobrana przez specjalistę dieta. Dla Alkemie skóra nie ma wieku – ma złożone potrzeby, które należy zaspokoić, aby zapewnić jej dobrą kondycję i zrównoważone funkcjonowanie. To holistyczne podejście do aktywnej pielęgnacji cery wyróżnia się niezwykłą skutecznością i zdumiewającymi efektami. Na każdym z produktów rzetelnie i uczciwie podana jest zawartość składników naturalnych (minimum 95%) i organicznych. Pozostała niewielka ilość to składniki identyczne z naturalnymi oraz delikatne, nie podrażniające skóry kompozycje zapachowe. Kosmetyki Alkemie zawierają: - bezpieczne i przyjazne dla skóry bazy - wysokie stężenia składników aktywnych, zapewniające wysoką efektywność - uzupełniające się składniki aktywne, działające kompleksowo i wielokierunkowo - surowce przebadane, certyfikowane, pochodzące z kontrolowanych plantacji - formuły skomponowane między innymi dla wegan i wegetarian - nowoczesne, naturalne promotory przenikania oraz składniki działające biomimetycznie i - neurokosmetycznie – co gwarantuje ich aktywny, ukierunkowany wpływ na wybrane procesy biochemii komórkowej. Kosmetyki Alkemie NIE zawierają: - Parabenów - donorów formaldehydu - SLS, SLES - silikonów - parafiny, olejów mineralnych, wazeliny - chemicznych filtrów UV - ftalanów - metyloizotiazoliny.

Aktywne filtry