Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

DLA CIEBIE - przetestuj
___

Do każdego złożonego zamówienia dołączamy pakiet próbek najlepszych kosmetyków gratis, tak aby każde kolejne zamówienie i wybory były już łatwiejsze. :)

Jeśli tylko chcielibyście przetestować konkretne naturalne kosmetyki, napiszcie proszę w komentarzu do zamówienia. Jeśli tylko będziemy dysponować właśnie takimi próbkamai, na pewno znajdą się one w Waszych paczuszkach.

 

PAKUJEMY - bez plastiku
___

Każda nasza EkoPaczuszka, którą do Was wysyłamy, jest starannie przygotowana i dopieszczona. Pakujemy jak najładniej potrafimy, wkładając w to serce i przy tym kierując się zasadą #zerowaste #lesswaste 

  do pakowania używamy jedynie kartonowych opakowań, w pełni biodegradowalnych, wykonanych z makulatury  do zabezpieczenia produktów, zwłaszcza tych w szklanych słoiczkach używamy tektury falistej i papieru pakowego kraft,
  do zabepieczenia produktów w pudełkach używamy papierowych wypełniaczy SizzlePack, wykonanych ze spiralnych, papierowych włókien kraft pochodzących z recyklingu, które wykonane są w 80% z surowców wtórnych i przeznaczony do recyklingu lub używamy chrupek scropak, wykonanych z materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu są w 100% biodegradowalne i nietoksyczne,
  do finalnego zabezpieczenia Waszej paczuszki używana jest jedynie papierowa taśma oraz niezastąpiony sznurek jutowy, DZIĘKUJEMY - że to właśnie nas wybraliście ___ Każdą EkoPaczuszkę staramy się personalizować i uatrakcyjniać, dodając podziękowanie oraz ulotki z informacjami o Waszych ulubionych kosmetykach.

 

DZIĘKUJEMY - że to właśnie nas wybraliście
___

Każdą EkoPaczuszkę staramy się personalizować i uatrakcyjniać, dodając podziękowanie oraz ulotki z informacjami o Waszych ulubionych kosmetykach.

___

EKOTEKA | Drogeria Naturalna to więcej niż sklep ekologiczny.
To skład dobra z natury.