Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ostatnie posty

Akcesoria

Akcesoria dentystyczne do higieny jamy ustnej dziecka

Każde dziecko, które rozpoczęło przygodę ze szczotkowaniem ząbków powinno posiadać odpowiednie przyrządy dentystyczne. Poza prawidłowo dobraną szczoteczką w zależności od wieku i indywidualnych potrzeb przydatne mogą być także specjalne kubeczki do płukania zębów. Obecnie na rynku dostępne są atrakcyjne dla dzieci modele z kolorowymi obrazkami. Doskonale sprawdzą się do nauki higieny ustnej, gdyż sprawiają, że mycie zębów kojarzy się z czymś pozytywnym. Dzięki szerokiej gamie propopozycji każdy rodzic z łatwością znajdzie idealną propozycję zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Kubeczki do płukania zębów są bardzo funkcjonalne, ponieważ mogą posłużyć również do przechowywania szczoteczki. Ze względu na unikalny design z rysunkowymi postaciami będą ciekawym i niezwykle przyjaznym dla malucha elementem wyposażenia łazienki. Wybierając odpowiednią propozycję warto zwrócić szczególną uwagę, aby wybrane przybory dentystyczne były odpowiedniej wielkości, co zapewni wygodne użytkowanie przez dziecko. Duże znaczenie ma także materiał wykonania. Najlepiej sprawdzą się modele o dużej trwałości i odporności na uszkodzenia, a przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.