Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki PuroBIO Cosmetics

PuroBio Cosmetics to włoska marka kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji organicznych i certyfikowanych kosmetyków do makijażu. Tworzone są kosmetyki bardzo wysokiej jakości, które są bezpieczne w użytkowaniu i minimalizują ryzyko alergii.

PuroBio Cosmetics posiadają certyfikację CCPB, która stanowi gwarancję wykorzystania przy produkcji surowców pochodzących z biologicznych upraw. To również gwarancja zachowania najwyższych standardów przy procesach produkcyjnych. Wszystko to wpływa na bardzo wysoką jakość kosmetyków. Posiadają również certyfikację etykietą NICKEL TESTED gwarantującą, że produkt został przebadany pod kątem zawartości śladów niklu, który wywiera bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie oraz jest silnym alergenem. Produkty PuroBio są kosmetykami wegańskimi i posiadają certyfikat Vegans Ok.

Aktywne filtry