Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki Sensum Mare

Symbolem marki Sensum Mare jest kropla, która odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego skąd czerpane są składniki aktywne. Pojedyncza kropla dermokosmetyków Sensum Mare kryje bogactwo i skuteczność działania zawartych w niej silnie skoncentrowanych składników.

Twórcy marki skupili się na opracowaniu wyjątkowych produktów, których skład będzie odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych kobiet. Wierzą, że unikatowe receptury oraz wyselekcjonowane surowce, dotychczas niespotykane w jednym produkcie, stanowią najlepszy wybór.

Sekret piękna został ukryty w serum do twarzy Algorich i Algolight. Cały czas trwają prace nad rozszerzeniem linii dermokosmetyków o inne produkty, które stanowić będą wspaniałe uzupełnienie codziennego rytuału piękna. Z myślą o sile kobiet powstała linia dermokosmetyków, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywiają skórę twarzy. Produkty kierowane są do świadomych kobiet, które nie idą na kompromis i kompleksowo dbają o swoje zdrowie i urodę.

Sensum Mare to dermokosmetyki, które pokochasz, to sekret piękna ukryty w algach. Wierzymy, że produkty te staną się naturalnym wyborem w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Świat pełen jest fantastycznych możliwości, a Sensum Mare to wynik zakończonych sukcesem poszukiwań receptury idealnej.

Niech otulą Cię zmysły oceanu, poczuj bogactwo i siłę świata morskiego ukrytego
w każdej kropli dermokosmetyków Sensum Mare.

Aktywne filtry