Georganics

Georganics to producent naturalnych produktów do pielęgnacji jamy ustnej, które są nietoksyczne i bezpieczne dla całej rodziny. W 2015 roku powstała firma, w której młodzi ludzie poszukujący dla siebie czegoś lepszego postanowili zaoferować wymagającym klientom naturalne i wolne od tworzyw sztucznych produkty do pielęgnacji jamy ustnej. Prodeucent oferuje organiczne i pełne naturalnych składników produkty: całą gamę past i proszków do zębów Fluoride i SLS free, płynów do płukania jamy ustnej, nici dentystycznych oraz innych produktów.

Filozofia marki jest dość prosta. W pełni naturalny asortyment, nie zawiera tworzyw sztucznych i jest przyjazny dla środowiska. Według producenta stosowanie środków chemicznych w celu utrzymania zdrowych zębów i dziąseł nie jest konieczne. Zamiast tego można używać składników z czystych, organicznych źródeł, które są bezpieczne dla wszystkich zgodnie z naszymi zasadami. Składniki pozyskiwane są samodzielne, proces produkcji jest w pełni przejrzysty. 

Obecnie firma mieści się w West Sussex, gdzie działa w pięknej, przerobionej stodole na wsi, niedaleko miasta Haywards Heath. Współpracuje z lokalnymi dostawcami, a niewielki, oddany zespół nadal wykonuje wszystkie produkty na miejscu.

 

 

Filtry
Kategoria
Sposób stosowania
Cena