Couleur Caramel

Couleur Caramel to francuska marka oferująca naturalne i organiczne produkty do makijażu o najwyższej jakości. Bio kosmetyki dostępne dla każdej kobiety. Misją marki jest zmiana świata poprzez umożliwianie kobietom stania się bardziej świadomymi i odpowiedzialnymi za swoje wybory. Od samego początku Couleur Caramel przyświeca pojęcie zrównoważonego rozwoju, które oznacza zaspokajanie potrzeb obecnego pokolenia bez umniejszania szans przyszłych pokoleń do zaspokajania ich potrzeb. 

Couleur Caramel stosuje innowacyjne rozwiązania i zapewnia najwyższą jakość produktów. Używane są składników najwyższej jakości, bez parabenów, olejów mineralnych, konserwantów, czy substancji ropochodnych. Użyte składniki pochodzą z ekologicznych upraw, a opakowania są tworzone z materiałów wtórnych, pochodzą z recyklingu i ulegają biodegradacji.

We Francji marka Couleur Caramel jest uznawana za profesjonalną linię kosmetyków kolorowych, dlatego można ją zobaczyć m.in. na Festiwalu Filmowym w Cannes, RJ Music Awards, francuskiej edycji Tańca z Gwiazdami, Festiwalu Komedii Alpe d'Huez czy Paris Fashion Week. Po naturalne kosmetyki chętnie sięgają zarówno makijażyści z branży filmowej, jak i modowej. Produkty wykorzystuje się też do tworzenia trendów makijażowych z wieloma znanym gwiazdami jak Paris Hilton, Eva Langoria czy Salma Hayek.

Wejdź do świata Makijażu Naturalnego !!

 

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Pokaż więcej
Działanie
Pokaż więcej
Sposób stosowania
Cena