Hagi

Hagi Cosmetics to uznana marka kosmetyków naturalnych na polskim rynku.
Firmę stworzyła mama – chemik/kosmetolog wraz z córkami. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Kosmetyki są odpowiedzią na różnorodne potrzeby współczesnych konsumentów. Dostosowane są do potrzeb skóry dojrzałej, alergicznej, potrzebującej nawilżenia oraz do delikatnej skóry dziecka. W szerokiej gamie produktów znajdują się: mydła wytwarzane tradycyjną metodą, sole i pudry do kąpieli, balsamy, kremy do twarzy, pomady do ciała oraz świece zapachowe oparte na wosku sojowym i naturalnych olejkach eterycznych.

W ofercie znajdują się naturalne kosmetyki tworzone z pasją, doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą 100% made in Poland. Kompozycję zapachową produktów tworzone są z oryginalnych olejków eterycznych. Starannie dobierane są receptury i surowce, by powstał bezpieczny i łagodny kosmetyk właściwy dla każdego typu skóry. W zespole Hagi pracują kosmetolodzy, chemicy, specjaliści ds. jakości, zapachów i bezpieczeństwa kosmetyków oraz kilka artystycznych dusz z głowami pełnymi pomysłów. Produkty powstają we własnym zakładzie produkcyjnym mieszczącym się wśród mazowieckich łąk.

Misja Hagi
H – harmonia (Najważniejszy jest balans między życiem zawodowym, domowym oraz skupieniem na sobie i swoich potrzebach. Zachęcamy do holistycznego podejścia, w którym dbałość o ciało jest równie istotne, co rozwój duchowy i intelektualny.)
A - afirmacja (Hagi kocha to, co naturalne. Kocha życie w różnych jego odmianach. Szanuje małych i dużych, z północy i z południa. Lubimy siebie nawzajem i samych siebie.)
G – godzina (czasami pół, lub tylko kilka minut. Masz tak niewiele czasu dla siebie na zabiegi relaksacyjno - upiększające? My też! Dlatego produkty Hagi przynoszą dobrą, zmysłową pielęgnację natychmiast.)
I – inspiracja (pierwszą inspiracją Hagi jest człowiek z jego potrzebami pielęgnacyjnymi. Hagi tworzy produkty wspomagające naturalne procesy regulujące dobrostan skóry. Pomaga skórze, naturalnie.)

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Działanie
Sposób stosowania
Cena