Veoli Botanica

Słowo VEOLI w nazwie marki Veoli Botanica jest symboliczne - odwracając kolejność liter słowa otrzymujemy nazwę OLIVE; podobnie jak kosmetyki, które nie tylko zatrzymują, a wręcz odwracają procesy starzenia się skóry.

Produkty Veoli Botanica dedykowane są dla kobiet świadomych, ceniących siłę natury, jednocześnie doceniających najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetyki naturalnej. Formuła naszych produktów czyni je kosmetykami luksusowymi, oddziałującymi na nasze zmysły poprzez zapach, piękny wygląd i skuteczność.

Wysokostężone składniki aktywne kosmetyków, tworzonych przy wykorzystaniu najnowszych odkryć biotechnologii powodują, iż są one niezastąpione w codziennej pielęgnacji. Przy regularnym stosowaniu gwarantujemy długofalowe efekty. Do ich produkcji wybierane są wyłącznie naturalne surowce roślinne posiadające certyfikaty - pochodzą one z kontrolowanych plantacji. Wszystkie produkty są wegańskie.

Priorytetem Veoli Botanica jest oferowanie skutecznych kosmetyków najwyższej jakości. Działanie zgodnie z tą zasadą zauważalne jest nawet na poziomie opakowań produktów, które wytwarzane są z farmaceutycznego szkła uniemożliwiającego przedostanie się szkodliwych substancji do wewnątrz. Veoli Botanica czerpie z natury i czuje się zobowiązana o nią troszczyć, dlatego wszystkie opakowania produktów marki Veoli Botanica podlegają recyklingowi.

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Pokaż więcej
Działanie
Pokaż więcej
Sposób stosowania
Cena