Sensum Mare

Symbolem marki Sensum Mare jest kropla, która odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego skąd czerpane są składniki aktywne. Pojedyncza kropla dermokosmetyków Sensum Mare kryje bogactwo i skuteczność działania zawartych w niej silnie skoncentrowanych składników.

Twórcy marki skupili się na opracowaniu wyjątkowych produktów, których skład będzie odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych kobiet. Wierzą, że unikatowe receptury oraz wyselekcjonowane surowce, dotychczas niespotykane w jednym produkcie, stanowią najlepszy wybór.

Sekret piękna został ukryty w serum do twarzy Algorich i Algolight. Cały czas trwają prace nad rozszerzeniem linii dermokosmetyków o inne produkty, które stanowić będą wspaniałe uzupełnienie codziennego rytuału piękna.

Z myślą o sile kobiet powstała linia dermokosmetyków, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywiają skórę twarzy. Produkty kierowane są do świadomych kobiet, które nie idą na kompromis i kompleksowo dbają o swoje zdrowie i urodę.

Sensum Mare to dermokosmetyki, które pokochasz, to sekret piękna ukryty w algach. Wierzymy, że produkty te staną się naturalnym wyborem w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Świat pełen jest fantastycznych możliwości, a Sensum Mare to wynik zakończonych sukcesem poszukiwań receptury idealnej.

Niech otulą Cię zmysły oceanu, poczuj bogactwo i siłę świata morskiego ukrytego
w każdej kropli dermokosmetyków Sensum Mare.

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Pokaż więcej
Działanie
Pokaż więcej
Sposób stosowania
Cena