Zielone Laboratorium

Zielone Laboratorium to kosmetyki całkowicie wegańskie. Nie zawierają składników ani zanieczyszczeń pochodzenia zwierzęcego. Stworzenie w pełni wegańskich produktów wymaga determinacji i jest możliwe tylko dzięki zaangażowaniu w cały proces – od komponowania receptury po wybór etycznych środków transportu. Zielone Laboratorium na każdym etapie produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała stawia na rozwiązania eko. W trosce o naturę nie sprowadzamy egzotycznych składników z dalekich krajów. Nasze polskie kosmetyki naturalne są produkowane na bazie dóbr naturalnych, które pozyskać można z rodzimej ziemi. Sam proces pozyskiwania tych składników odbywa się w zgodzie z poszanowaniem praw środowiska naturalnego.

Tu znajdziesz tylko kosmetyki bez szkodliwych substancji. Kosmetyki bez konserwantów nie zawierają niekorzystnych dla ciała środków jak: SLES, SLS, ALS, PEG, silikony, parabeny, sztuczne substancje zapachowe czy barwniki. Bądź w zgodzie z naturą i ze swoim ciałem i wybieraj kosmetyki bez szkodliwych substancji. Znajdziecie tu wszystko, co potrzebne jest do codziennej pielęgnacji ciała. Różnego rodzaju kremy, balsamy do ciała, szampony i inne kosmetyki bez konserwantów.

Jeśli sdecydujecie się na zakup kosmetyków Zielone Labolatorium 5% z każdego zakupionego produktu zostanie przekazana przez producenta na jedną z pięciu fundacji prozwierzęcych, które wspiera.

Zapraszamy.

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Pokaż więcej
Rodzaj Włosów
Działanie
Pokaż więcej
Sposób stosowania
Cena