GoArgan+

Nova Kosmetyki to polski producent wysokiej jakości kosmetyków opartych o naturalnych składnikach, wzbogaconych o innowacyjne komponenty.
Laboratorium NOVA powstało w 2011 r. Komponenty używane do produkcji produktów są wysokiej jakości, a receptury opracowane tak, aby kosmetyki jak najskuteczniej zadziałały.

Seria GoArgan+ przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Poszczególne produkty stanowią idealną mieszaninę zimnotłoczonych olejów: arganowego i pochodzącego z roślin wywodzących się z rodzimych upraw. Dzięki temu połączeniu uzyskano preparaty dopasowane do różnych typów cery i odpowiadające na indywidualne wymagania pielęgnacyjne. Preparaty posiadają delikatne, przyjemne zapachy umilające codzienne stosowanie.

Sekretem serii GoCranberry i GoArgan+ są naturalne roślinne olejki i masła. Każdy z nich został pozyskany w procesie wykonywanym „na zimno”.
Wszytskie produkty są hypoalergiczne i nie zawierają parabenów. Kosmetyki (emulsje) zamknięte są w szczelnych opakowaniach typu air less lub higienicznych butelkach z pompką. Dzięki temu podczas aplikacji nie mamy kontaktu z produktem, nie wprowadzamy mikroorganizmów, które odpowiadają za „psucie się” produktów.


 

 

 

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Działanie
Sposób stosowania
Cena