D’Alchemy

D’Alchemy to nowoczesne, naturalne i wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne, skierowana do świadomych konsumentów, dbających zarówno o własne zdrowie, jak i o zdrowie naszej planety. Stosowane składniki pochodzą z odnawialnych źródeł, z mnóstwem najlepszych składników, jakie kiedykolwiek zostały odkryte.

Filozofia marki opiera się na holistycznej koncepcji, według której wszystkie elementy we wszechświecie są ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie oddziałują, odzwierciedlając ludzkie dążenie do doskonałości, pragnienie wewnętrznego spokoju i duchowej mądrości…

Produkty zawierają skuteczne, wyłącznie naturalne i organiczne składniki aktywne, które działają w sposób synergiczny, w idealnej harmonii ze skórą. Produkty nie zawierają żadnych substancji syntetycznych, zgodnie w wytycznymi ECOCERT a układy konserwujące, w nich stosowane, są „identyczne z naturalnymi”. Substancje aktywne rozpuszczane są w hydrolatach roślinnych, czyli naturalnych wyciągach z substancji, krążących wcześniej w roślinach. Efekty działania kluczowych składników aktywnych potwierdzają badania kliniczne. Opakowania kosmetyków wykonano z biofotonicznego szkła, które zapewnia preparatom wysoką biowitalność oraz stabilność mikrobiologiczną.

Z troski o środowisko, organizmy żywe oraz ludzkie zdrowie, kosmetyki są wolne od jakichkolwiek składników odzwierzęcych, tj. pochodzących ze zwierząt żywych czy martwych (np. kolagen, kawior, lanolina) jak i od produktów przez zwierzęta wytwarzanych (np. miód, wlosk przczeli, mleko). Żaden z preparatów ani surowców wykorzystywanych do produkcji nie był nigdy testowany na zwierzętach. To wszystko sprawia, że produkty są w 100% polecane zarówno dla wegan jak i wegetarian.

D’Alchemy posiada wiedzę, jakie procesy zachodzą w substancjach roślinnych podczas produkcji kosmetyków, a dzięki skomplikowanej, najnowszej technologii, z niezwykłą dokładnością kontroluje również parametry tych procesów. D’Alchemy niczego nie ukrywa, a swą wiedzą dzieli się z klientami. To wyraz szacunku dla Natury, z której czerpie oraz dla tych, którzy z jej kosmetyków korzystają.

Zapraszamy !!

Filtry
Kategoria
Rodzaj Skóry
Pokaż więcej
Działanie
Pokaż więcej
Sposób stosowania
Cena