Lista produktów marki GoCranberry

Nova Kosmetyki to polski producent wysokiej jakości kosmetyków opartych o naturalnych składnikach, wzbogaconych o innowacyjne komponenty. Laboratorium NOVA powstało w 2011 r. Komponenty używane do produkcji produktów są wysokiej jakości, a receptury opracowane tak, aby kosmetyki jak najskuteczniej zadziałały.

Seria kosmetyków GoCranberry jest odpowiedzią na coraz większe wymagania osób stosujących kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Receptury tworzone są w oparciu o naturalne składniki z certyfikatem ekologicznym, które w każdym preparacie są bazą, a nie tylko dodatkiem do substancji wypełniających. Wszystkie produkty zaprojektowane są w taki sposób, aby minimalizować ryzyko wystąpienia alergii lub podrażnień.

Sekretem serii GoCranberry i GoArgan+ są naturalne roślinne olejki i masła. Każdy z nich został pozyskany w procesie wykonywanym „na zimno”. Wszytskie produkty są hypoalergiczne i nie zawierają parabenów. Kosmetyki (emulsje) zamknięte są w szczelnych opakowaniach typu air less lub higienicznych butelkach z pompką. Dzięki temu podczas aplikacji nie mamy kontaktu z produktem, nie wprowadzamy mikroorganizmów, które odpowiadają za „psucie się” produktów.

Aktywne filtry