Blog

Zbliża się Dzień Mamy. Przypatrzmy się polnym kwiatom, jakie w tej chwili kwitną. Stokrotki, maki, jaskry… Czy pamiętacie te dziecięce bukiety zrywane z przydrożnych rowów, z łąk, z poletek rachitycznej lub rozbuchanej zieleni? W taki sposób chcieliśmy honorować te, które przyniosły nas na świat. Kwiatek dla Mamy.

Zapraszamy na rozmowę z założycielką marki Polemika - Agnieszką Leśniak.

 

26/05/20 | - Ekoteka
Czytaj więcej

Chcesz zmienić swoją kosmetyczkę na bardziej przyjazną środowisku, ale ilość działań i zmian Cię przytłacza? Nie musisz wszystkiego wprowadzać od razu. Daj sobie czas i nie narzucaj presji. Małe kroki są lepsze niż stanie w miejscu, a początek drogi jest ważny, by nie zniechęcić się do dalszych działań.

Wprowadzaj zmiany stopniowo, bądź świadomym konsumentem.

26/05/20 | - Monika | @moni_szewska
Czytaj więcej

Każdą z nas spotykają okazje idealne do świętowania. Zwykle w tym wyjątkowym dniu - jakim jest ważna uroczystość, rocznica, urodziny, czy też wyjście ze znajomymi na imprezę – pragniemy wyglądać wyjątkowo i atrakcyjnie. Poamiętajcie, że zawsze wszystko jest możliwe! Wystarczy wykorzystać triki urodowe, które pozwolą Ci poczuć się pięknie i olśnić wszystkich swoim wyglądem podczas zabawy. Sprawdź już dziś, od czego zacząć i trzymaj się planu, a z pewnością domowe spa przed imprezą przyniesie wspaniałe efekty. Oczywiście poza opisanymi trikami pamiętaj również o odpowiedniej ilości snu i nawodnieniu organizmu.

02/02/20 | - Ekoteka
Czytaj więcej

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Najwyższa pora, aby zacząć poszukiwania prezentów dla najbliższych. Na Twojej liście upominków znalazł się mąż, chłopak, przyjaciel, tata lub brat ? Bez względu na to, co Was łączy, warto pokazać bliskiemu mężczyźnie, że znasz go na wylot i zależy Ci na jego szczęściu i pewności siebie. Nie ma lepszego sposobu na zafundowanie mu niezapomnianego prezentu pod choinkę niż naturalne kosmetyki, które zapakujemy bezpłatnie w świąteczne opakowanie. Specjalnie skomponowane zestawy powstały z myślą o potrzebach męskiego ciała, twarzy i włosów. Już wiesz, który z nich znajdzie się pod choinką?

01/12/19 | - Ekoteka
Czytaj więcej

Nie wiesz, co podarować bliskiej osobie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia? Świetnym pomysłem są specjalne zestawy do pielęgnacji twarzy i ciała. W naszym sklepie czekają na Ciebie naturalne kosmetyki na prezent dla koleżanki czy dziewczyny, które bezpłatnie pakujemy w ozdobne opakowanie. Dzięki temu od razu po zamówieniu są gotowe do położenia pod choinką. Odkryj nasze zestawy prezentowe dla niej!

01/12/19 | - Ekoteka
Czytaj więcej

W tym roku postaw na naturę i zafunduj bliskim osobom naturalne kosmetyki na prezent na święta. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy specjalne zestawy bożonarodzeniowe, które są najlepszym wyborem pod choinkę – dzięki nim można zadbać o pielęgnację zarówno twarzy, jak i ciała. W naszej ofercie czekają na Ciebie także kosmetyki na prezent dla mamy, czyli formuły stworzone specjalnie z myślą o cerze dojrzałej, które pakujemy gratis w piękne, świąteczne opakowanie. Poznaj je bliżej!

26/11/19 | - Ekoteka
Czytaj więcej

Serdecznie witamy na blogu drogerii EKOTEKA. Pragniemy w tym miejscu dzielić się z Wami ciekawymi informacjami zarówno o nowinkach kosmetycznych jak i o naturalnych sposobach pielęgnacji. Chcemy abyście jak najlepiej poznali naturalne kosmetyki i cudowną naturalną pielęgnację. Zapraszamy do naszego Składu Dobra.

09/11/19 | - Ekoteka
Czytaj więcej