OPIS:
Żel oczyszczający do skóry suchej i wrażliwej, delikatnie oczyszcza skórę twarzy i okolice oczu nie pozostawiając uczucia ściągnięcia. Łagodzi oraz nawilża suchą i wrażliwą skórę, pozostawiając ją gładką i promienną.
BasicLab Micellis to wysoko wyspecjalizowana gama płynów micelarnych oraz fizjologicznych żeli do oczyszczania twarzy. Priorytetem gamy jest skuteczny demakijaż i pielęgnacja każdego rodzaju skóry. Gama doskonale definiuje markę korzystając z rozwiązań technologicznych, a także uznanych składników aktywnych pochodzenia naturalnego.
Płyny micelarne dedykowane są skórze wrażliwej, dlatego zostały pozbawione zapachów. Lekkie i nieinwazyjne formuły precyzyjnie demakijażują oraz usuwają wszelkie zanieczyszczenia na etapie mycia bez użycia wody. Dzięki użytej technologii miceli płyny w prosty sposób oczyszczają skórę, a składniki aktywne troszczą się o skuteczną pielęgnację. Unikalna formulacja nie pozostawia klejącego filmu na skórze i nie wymaga więc spłukiwania.
Bezzapachowe fizjologiczne żele oczyszczające oparte są w 99% na składnikach pochodzenia naturalnego. Nadrzędnym celem produktów jest zapewnienie skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji dlatego w formulacjach nie zostały użyte mydła. Dzięki delikatnym bazom myjącym żele łagodnie i efektywnie oczyszczają skórę twarzy, szyi i dekoltu z codziennych zanieczyszczeń i makijażu. Odpowiednio dobrane składniki aktywne do każdego rodzaju skóry pielęgnują ją w zależności od jej potrzeb.
Synergistyczna siła płynów micelarnych i fizjologicznych żeli oczyszczających skutecznie troszczy się o podstawową pielęgnację już na etapie etapie mycia i demakijażu. Produkty łączy innowacyjny kompleks SEPITONIC M3.0TM, który zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne działają skuteczniej na skórę.
Wszystkie żele oczyszczające i płyny micelarne mają pojemność 300 ml lub 500 ml. Dzięki pompce można łatwo i precyzyjnie dozować produkt. Ciemny kolor butelek zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a dzięki specjalnym pompkom formuła nie ma kontaktu z metalem.
PRZEZNACZENIE:
Skóra sucha i wrażliwa.
SPOSÓB UŻYCIA:
Na zwilżoną twarz nanieść niewielką ilość żelu. Umyć twarz, a następnie dokładnie spłukać wodą.
SKŁADNIKI AKTYWNE:
opatentowany kompleks SEPITONIC M3.0TM - zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne działają skuteczniej na skórę.
delikatna baza myjąca bez mydła - skutecznie oczyszcza skórę twarzy, szyi i dekoltu z codziennych zanieczyszczeń.
trehaloza - znana jest ze swoich właściwości higroskopijnych, skutecznie przyczynia się do poprawy kondycji cery zwiększając poziom nawilżenia i redukując efekt ściagnięcia.
kwas hialuronowy - dzięki szerokim właściwościom nawilżającym uelastycznia oraz ujędrnia skórę.
sok z aloesu - intensywnie nawilża, pielęgnuje a także koi wysuszoną skórę.
alantoina - łagodzi i zmniejsza pieczenie, pobudzając podziały komórkowe a zatem wzrost komórek, przyspiesza regenerację skóry.